Mistrovství světa ve stepu - IDO World Championship Tap Dance 2014

V německé Riese se letos již tradičně pořádalo Mistrovství světa ve stepu ve dnech 2.-6.12.2014. Česká reprezentace vyrazila v počtu 301 stepařů ze 7 tanečních škol: TŠ Andrea Praha, TŠ R+P Brno, No Feet Brno, Puls Opava, DDM Horní Počernice, TDC Avalanche a Four Taps Praha. Česká republika získala cekem 11 medailí - 2 zlaté, 4 stříbrné a 5 bronzových. Všem stepařům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci!
Výsledky států v počtu medailí:

výsledky reflektují uzavřená finále kategorií children, juniors, adults a adults II.

Výsledky české reprezentace:
Children (do 11 let)
Sóla Muži
18 účastníků
15.místo: Jamie Ayele
17. místo: Bezoušek Petr
NO FEET Brno
TS R+P Brno
Sóla Ženy
24 účastníků
5.místo: Emily Laura Hassmannová
8.místo: Zapletalová Alžběta
19.místo: Andrea Alačková
TS ANDREA Praha
NO FEET Brno
TS R+P Brno
Dua
16 účastníků
2.místo: Alačková Andrea - Kukulová Eva
4.místo
: Anežka Pastorová / Matyáš Poštulka
11.místo: Adéla Jelínkova / Eliška Netolická
TS R+P Brno
TS ANDREA Praha

 
Malé skupiny
15 účastníků
2.místo: Welcome
4.místo: Alice in Wonderland
13.místo: Cats
TS R+P Brno
TS ANDREA Praha
TS R+P Brno
Formace
11 účastníků
3.místo: The pastels
7.místo: Království žabiček
11.místo: The Caribbean
TS ANDREA Praha
TS R+P Brno
DDM Horní Počernice
Trio
15 účastník
ů
3.místo: Children of Jungle TS R+P Brno
Juniors (12-16 let)
Sóla Muži
22 účastníků
1.místo: Košir Tobiáš
2.místo: Adam Vojtovič
6.místo: Dominik Brychta
TS R+P Brno
TS ANDREA Praha
NO FEET Brno
Sóla Ženy 
32 účastníků
14.místo: Jana Kukulová
21.místo: Loubalová Alice
28.místo: Karolína Skotnicová
TS R+P Brno
TS R+P Brno
TS R+P Brno
Dua  
21 účastníků
5.místo: Košir Tobiáš - Kukulová Eva
10.místo: Matej Oklestek / Jan Havlicek

17.místo: Anna Hriadelova / Ondrej Tichy
TS R+P Brno
TS R+P Brno
TS R+P Brno
Malé skupiny
23 účastníků
2.místo: If I only knew
16.místo: Chimmney Sweepers
19.místo: Bubamara
TS R+P Brno
TS R+P Brno
NO FEET Brno
Formace 
16 účastníků
3.místo: The Showtime
10.místo: In The Restaurant
13.místo: Surf´s up
TS R+P Brno
TS ANDREA Praha
NO FEET Brno
Trio  
20 účastníků
9.místo: Let´s have fun
17.místo: Rugget Beauty
18.místo: Four by Four
TŠ R+P Brno
TŠ R+P Brno
NO FEET Brno
Adults (16-31 let)
Sóla Muži
22 účastníků
14.místo: Karel Bartoš
17.místo: Chytra Marek
TDC AVALANCHE Hradec Králové
TS ANDREA Praha
Sóla Ženy 
32 účastníků
25.místo: Pichlová Bára TS NO FEET Brno
Dua  
29 účastníků
9.místo: Kůrová Nikola - Tejnilová Eva
20.místo: Barbora Kobzová, Marek Chytra
24.místo: Marietta Novotná, Dominika Loubalová
TS R+P Brno
TS ANDREA Praha
Malé skupiny
22 účastníků
6.místo: Everebody Wants To Rule The World
11.místo: Popeye - The Sailors
12.místo: Put The Gun Down
TS R+P Brno
TS ANDREA Praha
TS NO FEET Brno
Formace 
16 účastníků
4.místo: The Winter
7.místo: Play The Game
13.místo: Puzzle
TS ANDREA Praha
TS ANDREA Praha

TS NO FEET Brno
Trio  
19 účastníků
8.místo: ABA
10.místo: Wings
17.místo: Burlesque
TS NO FEET
TS NO FEET
TS ANDREA
Adults II. (31 let výše)
Malé skupiny
11 účastníků
1.místo: Obraz
3.místo: Sobi
8.místo: Move Together
9.místo: Rock´n Roll Age
TS NO FEET Brno
FOUR TAPS Praha
PULS Opava
TDC AVALANCHE Hradec Králové
Formace 
9 účastníků
3.místo: Czech´s got talent!
4.místo: Top Hat
7.místo: In The Summertime
TS ANDREA Praha
FOUR TAPS Praha
TS R+P Brno
Produkce (bez omezení věku)
Produkce formace
5 účastníků
4.místo: Titanic
5.místo: Zamilovaná zahrada
TS ANDREA Praha
TS PULS SVČ Opava

 

Fotogalerie: Judges eye´s - foto Zdeněk Pilecký

1 | 2 | 3 | 4 >>

IDO World Championship Tap Dance 2014

1 | 2 | 3 | 4 >>