2016: MČR Tap Dance - CZECH DANCE MASTERS - Praha

2016: MČR Tap Dance - CZECH DANCE MASTERS - Praha

26.5.2016 pořádala Czech Dance Organization Mistrovství České republiky ve stepu v rámci taneční tour CZECH DANCE MASTERS 2016. 

 

Porota hodnotila ve složení: Zdeněk Pilecký (ČR), Pavel Strouhal (ČR), Otto Kočí (ČR), Pavel Hrubec (ČR), Stolárik Josef (SR), James Doubtfire (UK),  Jiří Paulů (ČR) a Miluše Petrová (ČR). MČR ve stepu poprvé organizovala a pořádala sama vyhlašovatelská organizace v rámci 4-denního GRAND FINÁLE - Mistrovství České republiky v několika tanečních žánrech: disco, belly, couple a tap dance.

Umístění stepařských škol:

Nejúspěšnější taneční stepařkou školou se stala TŠ R+P Brno se ziskem 18 medailí, v pořadí druhá byla škola TAP ACADEMY PRAGUE s 15 medailemi a na třetím místě v žebříčku škol se umístila NO FEET s počtem 12 medailí.

Mistři ČR ve stepu 2016 a medailisté:

Children
Sóla Muži 1. Matěj Němec
2. Vojtěch Dřínovský
3. Jakub Kočí
TS Andrea
NO FEET
TAP ACADEMY PRAGUE
Sóla Ženy  1. Sára Titzová
2. Zelinková Agáta
3. Rabelová Amélie
TŠ R+P Brno
TŠ R+P Brno
TS Andrea
Dua   1. Sára Titzová + Agáta Zelinková
2. Klára Tyburcová, Matyáš Poštulka 
3. Johanka Pastorová, Dan Heller 
TŠ R+P Brno
TAP ACADEMY PRAGUE
TAP ACADEMY PRAGUE
Malé skupiny 1. The Ball
2. Show des Pierrots
3. Little Ants
TANČÍRNA
TŠ R+P Brno
TAP ACADEMY PRAGUE
Formace  1. Toy Story
2. Stars of Musical
TAP ACADEMY PRAGUE
TŠ R+P Brno
Trio   1. Office
2. Change your life
3. Little swing
NO FEET
TŠ R+P Brno
TŠ R+P Brno
Juniors
Sóla Muži 1. Košir Tobiáš
2. Žďárek Štěpán
3. Bezoušek Petr
TŠ R+P Brno
Fidgety Feet
TŠ R+P Brno
Sóla Ženy  1. Kukulová Jana
2. Prokešová Jolana
3. Zapletalová Alžběta
TŠ R+P Brno
TAP ACADEMY PRAGUE
NO FEET
Dua   1. Natálie Grossová, Jolana Prokešová 
2. Eva Kukulová + Zuzana Kůrová 
3. Hejnová Michaela - Žďárek Štěpán
TAP ACADEMY PRAGUE
TŠ R+P Brno
Fidgety Feet
Malé skupiny 1. Grandmother´s song
2. Star Wars
3. Charlie
TŠ R+P Brno
TAP ACADEMY PRAGUE
Step by step studio
Formace  1. STARRY SKY
2. Movie Studio
3. The Dots
TAP ACADEMY PRAGUE
TŠ R+P Brno
TS Andrea
Trio   1. RATHER BE
2. Treasure
3. TAP Anezka, Sarka, Klara
Tap Dance Company AVALANCHE
NO FEET
TAP ACADEMY PRAGUE
Adults
Sóla Muži 1. Adam Vojtovič
2. Igor Bezdieniezhnykh 
3. Chytra Marek
TAP ACADEMY PRAGUE
TAP ACADEMY PRAGUE
TS Andrea
Sóla Ženy  1. Pichlová Bára
2. Loubalová Alice
3. Nagyová Michaela
NO FEET
TapArt Brno
NO FEET
Dua   1. Tobiáš Košir + Jana Kukulová
2. Nikola Kůrová + Eva Tejnilová 
3. Babáková Andrea - Konečná Martina
TŠ R+P Brno
TŠ R+P Brno
NO FEET
Malé skupiny 1. I Don´t Need You
2. Party After Party
3. Summer Thing
TŠ R+P Brno
NO FEET
TS Andrea
Formace  1. GROTESKA
2. Shut Up And Tap
3. The Suitcase
TAP ACADEMY PRAGUE
NO FEET
TŠ R+P Brno
Trio   1. For Ray Charles
2. Die Another Day
3. Man Like That
TŠ R+P Brno
NO FEET
NO FEET
Adults II.
Sóla Ženy  1. Šebelová Iva
2. Božena Mourová
TS PULS SVČ  Opava
bez klubové příslušnosti
Malé skupiny 1. Sextet
2. Venice carnival
3. Keep Smiling
NO FEET
TAP ACADEMY PRAGUE
TS PULS SV Č  Opava
Formace  1. MasterChef
2. Little party never killed nobody!!!
3. TAP WITH CAP
FOUR TAPS
TAP ACADEMY PRAGUE
Fidgety Feet 
Produkce
Produkce formace 1. Cestovní horečka
2. Cestou domů
TS PULS SVČ  Opava
FOUR TAPS

 

Podrobné výsledky MČR Tap Dance 2016