Titulek: Joe Vložil: Joe Datum: 14.09.2013

Milsone, děkuji ti za radu a předem se omlouvám za tento příspěvek. Dostalo se mi do rukou poslední číslo výtisku a to, co tam ......... pardon ......... musím to napsat "vyzvracela" paní Voldánová, mě rozpálilo skutečně neskutěčně. Už jsem si skoro zvykl, že právě ona dává nejhorší známky českým stepařům ze všech rozhodčích a že potom malému dítěti jen těžko vysvětlíš nevysvětlitelné, ale to, co předvedla ve svém článku je k nevíře. Musím na sebe přiznat, že jsem nedokázal článek dočíst dokonce. Poté, co jsem si přečetl něco o slabé kvalitě v ženských sólech (nevím přesně, ale tuším 34 soutěžících - USA, Kanada, Švýcarsko, domací Německo, atd.), jsem došel k závěru, že jsme zřejmě byli každý na jiné soutěži. Nemá cenu se o tom rozepisovat, co člověk, to názor, ale asi už patří k české tradici snižovat naše úspěchy slovy "nízká kvalita", "nekompletní sestava", atd.. Chtěl jsem ještě něco napsat o závěrech a způsobu rozhodování paní Voldánové, ale vzhledem k tomu, že nevím, co jí k těmto pohnutkům vede, raději se zdržím komentáře. Třeba je jí příjemné, když na ní hlouček českých příznivců vulgárně pokřikuje při každém bodování českých stepařů nebo se chce jen někomu zalíbit a nebo tomu nikdo nerozumíme a ostatní rozhodčí mají o českých stepařích jiné mínění.

Přidat nový příspěvek