Titulek: (skaspi@email.cz) Vložil: Klára Datum: 14.09.2013

Zdravím všechny příznivce stepu,
Po delší době jsem nahlédla na stránky stepu a zjišťuji, že i já mám co dodat. Ono dlouhodobé mlčení není v pořádku. I já, jakožto stepař, jsem se zúčastnila MČR ve stepu. Proběhlo klasicky, organizačně zvládnuté. Spousta věcí, která mi přišla vždycky vtipná, již ale vtipnými přestávají být. To, že již několik let soutěž uvádí dáma (sice s milým projevem), která opravdu nezvládá anglické názvy stepařských čísel, to, že učastníci, kteří skončí na medailových místech za odměnu dostanou "parádní koláč" a "parádní diplom" apod.

Pokud se nemílím, tak tato titulární soutěž je nominační, čili soutěžící musí být členové ČMTO a opravdu za NEMALÉ roční příspěvky této organizaci si medailový soutěžící zaslouží více než koláčky z domácí dílny... A soutěžní řád ČMTO říká, že na mistrovských soutěží je povinností pro 1 -3 místo zajistit diplom a medaily..(poháry nejsou povinny). Nýbrž medaily jsem na republikové soutěží neviděla již několik let..

Já samozřejmě chápu, že jednoduché tuto soutěž zorganizovat, vše zajistit a obstarat není jednoduché, ale neustále nelze poslouchat, že každý kdo chce, má možnost toto zajistit a soutěž se může konat....

A ještě jedna malá reakce... Ona na soutěži s nominací na mistrovství světa by se opravdu mělo přihlížet i na to, že vítězové budou opravdu reprezentovat republiku a že konkurence není zrovna zanedbatelná. Ony sympatie nejsou vše.......

Přidat nový příspěvek