Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (skrivanovi@seznam.cz) Vložil: Janík Datum: 15.09.2013

Ráda bych začala stepovat, ale nemám možnost navštěvovat kurzy (jsou moc daleko, mám malé dítě). Vážně uvažuji o zakoupení DVD s výukou stepu, ale přece jen jde o větší částku. Proto sháním někoho, kdo už si ji koupil, aby mi napsal, zda je možné, aby naprostý laik (nikdy jsem se stepem nesetkala) se podle ní naučil stepovat v domácím prostředí. Předem děkuju..

Titulek: (anastasias@seznam.cz) Vložil: Anastasia Datum: 15.09.2013

Hoj lidičky! Potřebovala bych zjistit kdy budou a jestli budou nějaké kurzy v Českých Budějovicích....díky :)

Titulek: (Bety.zav@seznam.cz) Vložil: Tereza Žáčková Datum: 15.09.2013

Step je super jedeme do Nšmecka na Mistrovství světa moc se tam těším!!!

Titulek: (info@stepujeme.cz) Vložil: Renata Brožová Datum: 15.09.2013

Jsem si jistá, že v případě jakýchkoliv zdravotních potíží je nezbytné se o pohybových aktivitách poradit se svým ošetřujícím nebo jiným odborným lékařem. Nikdo jiný Vám odpověď na Vaši otázku nemůže dát.

Titulek: Věrka Vložil: Věrka Datum: 15.09.2013

Před 6 lety jsem prodělala operaci páteře v bederní oblasti. Mohu se věnovat stepu ?

Záznamy: 256 - 260 ze 318

<< 50 | 51 | 52 | 53 | 54 >>

Přidat nový příspěvek



Bazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (869)

90%

Nic moc (52)

5%

Strašný (43)

4%

Celkový počet hlasů: 964