Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (elenida@seznam.cz) Vložil: Zuzana Datum: 14.09.2013

Zdravím všechny. Mám takový možná hloupý dotaz. Víte je to teprve několik měsíců, co jsem se zamilovala do stepu jako takového a opravdu bych se mu chtěla věnovat, jenže mám dva problémy. Prvním je můj věk... je mi už šestnáct... a navíc nikde poblíž není žádná stepařská škola. Je třeba možné sehnat někde soukromé hodiny, nebo něco na ten způsob... Také uvažuji o té kazetě, která je zmiňována níže? A myslíte, že má vůbec smysl s tím začínat, když mi je už 16? Děkuji moc za odpovědi... :-)

Titulek: (tereza.mona@centrum.cz) Vložil: Tereza Mona Datum: 14.09.2013

No to je skvělé! Mockrát děkuji. Určitě si ji koupím. Krásný víkend! Tereza Mona

Titulek: (info@stepujeme.cz) Vložil: Renata Brožová Datum: 14.09.2013

Ahoj Terezko, kazeta nebo DVD s výukou stepu pro začátečníky se v současné době vydává studio TOP STEP, měla být vydaná během měsíce října 2005, ale máme malé zpoždění a vyjde 15. listopadu. Více informací o kazetě můžeš najít na https://www.stepujeme.cz/(stránky studia TOP STEP). Pokud víme, je to první česká kazeta nebo DVD na výuku stepu pro začátečníky. Na adrese info@stepujeme.cz si jí můžeš objednat už dnes. Kazeta je cenově i obsahově srovnatelná s cenou a náplní běžného pololetního kursu. Autoři se rozhodli pro její vydání právě proto, že začátečníci na kursech po ní často volali jako doplňku k výuce a také proto, aby si mohli doma samostatně procvičovat. Je však určena i těm, kteří nemají možnost z různých důvodů do kursů docházet nebo se chtějí učit sami.

Titulek: (tereza.mona@centrum.cz) Vložil: Tereza Mona Datum: 14.09.2013

Dobrý den! Prosím zkušenější o radu: sháním videokazetu, umožňující začátečníkům procvičovat se v základech stepu (jako doplněk k nedostatečně častým hodinám). Jestli tento zázrak existuje, prosím, poraďte, kde ho sehnat, i kdyby měl být vyvážen cenou zlata. Děkuji zkušenějším. Začínající snaživec.

Titulek: (abigail.m@quick.cz) Vložil: Pavla Datum: 14.09.2013

Dobrý den, nevíte někdo o bazaru, kde se seženou stepařské boty pro holku 11 let (vel. 33 - 25), nevím jestli u toho vydrží, tak nechci kupovat hned nové, drahé boty. Děkuji za informace Pavla abigail.m@quick.cz

Záznamy: 271 - 275 ze 318

<< 53 | 54 | 55 | 56 | 57 >>

Přidat nový příspěvek



Bazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (869)

90%

Nic moc (51)

5%

Strašný (42)

4%

Celkový počet hlasů: 962