Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (holler-boy@seznam.cz) Vložil: Martin Janák Datum: 14.09.2013

Děkuji za objasnění problému Dvorany slávy. Už je mi to jasné. Ale co kdyby se počítal i dlouholetý přínos, nebo tak něco? Znám lidi, kteří byli s letošním M ČR již 10x na medailové pozici ( ikdyž žádnou medaili neobdrželi, ale o tom zas až příště...) na republikové soutěži a na světě 7x, z toho 2x ve finále...

Ještě podotýkám, že s Evženem plně souhlasím. Ono se těžko lákají diváci z široké veřejnosti na čísla, která by byla každý rok stejná, bylo by tedy i stejné pořadí a všechny by nás to moc bavilo. A to bychom byli ale překvapeni, kdyby číslo, které loni skončilo první bylo letos zase první, že..?

Titulek: (evsva@email.cz) Vložil: Evzen Datum: 14.09.2013

Tak jsem byl letos opet na MS v Opave, cela soutez musim rict probihala hladce a rychle oproti minulym rocnikum. V cem se vsak opet nezklamal byli porotci.

Absolutne nechapu hodnoceni pana Radka Balaze jak muze dat na treti misto formaci, ktera hluboce zaostavala za ostatnimi vcykony. Samozrejme vykon to byl sympaticky vzhledem k vekovemu slozeni teto formace, vsechna cest. Ale dle meho nazoru pokud se ma jednat o mistrovstvi CR s nejakou urovni nemuze se tohle stavat, to si pak hodnoceni muzeme bez zavislosti na vykonu tahat z klobouku jako los.

Druha vec, ktere nerozumim je proc Andrea Praha jezdi s dvouletou periodou se stejnym cislem. Prijde mi to nefer vuci ostatnim formacim a skupinam, ktere jsou schopny mit na kazdou soutez novou formaci.
Jina stranka teto veci, je ze bohuzel ani porotci neprihlednou k opakovani stejne formace navic se stejnymi kostymi. S cim chce Andrea reprezentovat na svete? Se stejnou formaci? To se asi vsichni podivi.

Doufam, ze za rok neprijedu zase na MS, podivam se na zkousky reknu: je vsichni stepuji to co loni, neni o co stat otocim se na pate jedu domu.

Domnivam se, ze hodnoceni mistrovstvi CR by se melo otrast v zakladech a mala zmena pravidel by taky neskodila.

Titulek: (jirkadomu@quick.cz) Vložil: Jirka Datum: 14.09.2013

Víte někdo o nějaké stepařské škole nebo kurzech pro děti v Plzni a okolí? Díky předem za tip.
Jirka.

Titulek: LT Vložil: LT Datum: 14.09.2013

Milý Martine,
do rubriky "Dvorana slávy" není žádná nominace. Jistě s tebou všichni souhlasíme, že mnoho lidí si zaslouží ocenění své práce, avšak pro začátek jsme se rozhodli uveřejnit v této rubrice všechny stepaře, kteří na mistrovství světa nebo evropy vystoupali na stupně vítězů. Pokud jsme na někoho zapoměli tak se omlouváme a rádi to napravíme, jen nám dejte o sobě vědět. Samozřejmě že step je především umělecká discíplína a ne závod, a tedy uvažuji o rozšíření této rubriky i jinými směry.

Tak ať ti to klapne
LT

Titulek: (holler-boy@seznam.cz) Vložil: Martin Janák Datum: 14.09.2013

Dobrý den,
rád bych věděl, kdy a za jakých podmínek probíhá nominnace do DVORANY SLÁVY na těchto stránkách. Myslím si, že v té naší roztomilé republice, kde panují prazvláštní pravidla na nejrůznějších místech stepařský svět nevyjímaje, by si vyšší ohodnocení své práce zasloužilo více stepařů.
Děkuji
Martin Janák

Záznamy: 281 - 285 ze 311

<< 55 | 56 | 57 | 58 | 59 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (831)

97%

Nic moc (14)

2%

Strašný (8)

1%

Celkový počet hlasů: 853