Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (jirkadomu@quick.cz) Vložil: Jirka Datum: 14.09.2013

Víte někdo o nějaké stepařské škole nebo kurzech pro děti v Plzni a okolí? Díky předem za tip.
Jirka.

Titulek: LT Vložil: LT Datum: 14.09.2013

Milý Martine,
do rubriky "Dvorana slávy" není žádná nominace. Jistě s tebou všichni souhlasíme, že mnoho lidí si zaslouží ocenění své práce, avšak pro začátek jsme se rozhodli uveřejnit v této rubrice všechny stepaře, kteří na mistrovství světa nebo evropy vystoupali na stupně vítězů. Pokud jsme na někoho zapoměli tak se omlouváme a rádi to napravíme, jen nám dejte o sobě vědět. Samozřejmě že step je především umělecká discíplína a ne závod, a tedy uvažuji o rozšíření této rubriky i jinými směry.

Tak ať ti to klapne
LT

Titulek: (holler-boy@seznam.cz) Vložil: Martin Janák Datum: 14.09.2013

Dobrý den,
rád bych věděl, kdy a za jakých podmínek probíhá nominnace do DVORANY SLÁVY na těchto stránkách. Myslím si, že v té naší roztomilé republice, kde panují prazvláštní pravidla na nejrůznějších místech stepařský svět nevyjímaje, by si vyšší ohodnocení své práce zasloužilo více stepařů.
Děkuji
Martin Janák

Titulek: (siska202@pobox.sk) Vložil: lubos Datum: 14.09.2013

dobry den

chcel by som sa opitat ci neviete o nejakom profesionalnom divedle ktore vyucuje step ja mam vystudovane tanecne konzervatorium v bratislave

Titulek: (info@stepujeme.cz) Vložil: Renata Brožová Datum: 14.09.2013

Vážení stepaři a příznicvi stepu. Dovoluji si Vás informaovat o existenci Mezinárodní stepařské asociace - International Tap Association.

Nyní probíhá akce, kdy můžete záskat jeden časopis zdarma a dále 10% slevu z členského poplatku zájemcům, kteří podají přihlášku do 5. června 2005. Příspěvek činí po slevě 40$. Více informací Vám podá - studio@zig-zag.cz

Staňte se členy Mezinárodní stepařské asociace a rozšiřte řady umělců, učitelů, studentů, hudebních a divadelních kritiků, historiků a stepařských fanoušků všech věkových skupin a profesí…
Členství zahrnuje předplatné časopisu On Tap, který Vám na 64 stranách přináší rozhovory s nejlepšími stepaři, původní články o současnosti i historii stepu, články o stepu převzaté z jiných časopisů, novin a knih, praktické návody, rady, jak pečovat o své zdraví a předcházet úrazům, uzávěrky žádostí o granty a nabídek pobytů, kalendář nejdůležitějších stepařských událostí z celého světa a reportáže o jejich průběhu a další stepařské informace.

Databáze Mezinárodní stepařské asociace Vám pomůže kontaktovat ostatní stepaře a najít kontakty, které Vám pomohou na cestách.
Naše kancelář členům asociace pomáhá vyhledat informace o tanečních konkurzech, přihláškách ke grantům a nabídkách pobytů.
Mezinárodní stepařská asociace spolupracuje s NCCC (Network of Cultural Centers of Color) na speciálních nabídkách pobytů pro stepaře a s WESTAF – registrem výkonných umělců, který poskytuje slevu členům asociace.
Mezinárodní stepařská asociace spravuje webové stránky www.tapdance.org, kde najdete aktualizovaný kalendář stepařských akcí, odkazy na ostatní stránky, zaměřené na step a mnoho dalších informací.
Seznam e- mailových adres asociace je poskytován se slevou členům asociace, kteří tak mohou informovat o svých akcích.
Mezinárodní stepařská asociace lobuje ve prospěch stepu, stepařských komunit a jejich potřeb prostřednictvím zveřejňování informací o stepu a stepařích v médiích a jejich poskytování nadacím, producentům, konferenciérům, spisovatelům, historikům, organizacím a ostatním po celém světě.
International Tap Association – Mezinárodní stepařská asociace je jedinou stepařskou organizací se zastoupením po celém světě!
Historie – ITA byla založena v roce 1987 pod záštitou Coloredo Dance Festivalu, jejím čestným předsedou se stal Charles „Honi“ Coles, čestným presidentem Gregory Hines. V roce 2001 se asociace stala nezávislou neziskovou organizací.
Členství – v současnosti má ITA kolem 850 členů ve 46 státech ve 28 zemích.
Činnost – ITA dokumentuje stepařské aktivity od roku 1988.

Cíle ITA:
Představovat step jako svébytnou uměleckou formu.
Podporovat vznik nových příležitostí pro prezentaci stepu.
Zachovávat prameny o historii stepu archivací dokumentů a podporou výzkumu.
Zavést mechanizmy podpory a vzájemné komunikace v oblasti stepu.
Spojit stepaře a stepařské nadšence z celého světa.

Členský poplatek na jeden rok činí po slevě 40$.
Platit je možné poukázkou International Money Order na adresu:
ITA, POBox 356, Boulder, CO 80306, USA

Záznamy: 281 - 285 ze 309

<< 55 | 56 | 57 | 58 | 59 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (825)

98%

Nic moc (9)

1%

Strašný (4)

0%

Celkový počet hlasů: 838