Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (milson@zig-zag.cz) Vložil: milson Datum: 14.09.2013

Ahoj Joe a všichni ti, kteří by si rádi přečetli něco o stepu.
Na stránce https://www.zig-zag.cz/tap_klepadlo.htm je seznam výtisků magazínu On Tap (v angličtině) a časopisu Klepadlo, do kterých je možno bezplatně nahlédnou případně si je i zapůjčit.

Titulek: (milson@zig-zag.cz) Vložil: milson Datum: 14.09.2013

Ahoj Jano, step bude parkety vzdycky trochu nicit. To se neda nic delat. Dulezite je aby ze stepek nekoukaly sroubky a plechy nemely ostre hrany, tim se da zamezit hlubsim ryham v parketach.
Jako podlozku lze pouzit lino, ale udery jsou pak tlumene. Znam vyrobce, ktery dela profesionalni povrchy pro tanecni saly a prodava i povchy pro step. Jestli mate zajem napiste mi, predam vam kontakt.

Titulek: LT Vložil: LT Datum: 14.09.2013

Milá Jano (zelena),

promiň, ale moc Tě nepotěším. Jako podložky lze bez problémů použít např. poměrně levné dřevotřískové desky. Mám to vyzkoušené, ale problém spočívá ve spojích. Pokud je pouze pokládáš a po hodině uklízíš, tak nebudou přesně spasované a nejen, že se o ten spoj zakopává, ale především si o něj jednoduše utrhneš plech a to je příliš drahá legrace (v případě značkové obuvi). Možná by to nevadilo u začátečníků, ale pokud se již trochu pohybuješ po parketu, tak Ti rozměr 2 x 1 m (se kterým se dá ještě jakž takž manipulovat) nebude stačit a budeš chodit přes inkriminované spoje.

LT

Titulek: (milson@zig-zag.cz) Vložil: milson Datum: 14.09.2013

Ahoj Evule, naše studio pořáda letos již po 7 letní taneční školu. Letos se chceme zaměřit více na step a swing a proto lekce stepu budou rozděleny do třech úrovní od začátečníků až po pokročilé. Podivej se na www.zig-zag.cz/leto
Další letní školu pořádají bratři Hrubcovi v Klášterci.

Titulek: (jana-zelena@volny.cz) Vložil: Jana Datum: 14.09.2013

Milí přítelé, mám problém a potřebuji Vaši radu. Naše děti stepují ve škole v tělocvičně, kde jsou klasické parkety.Ty se samozřejmě velmi ničí. Neexistuje nějaký druh podlahy vhodný pro stepování nebo nejaké velké podložky a pod.? Děkuji za pomoc. Jana

Záznamy: 291 - 295 ze 312

<< 57 | 58 | 59 | 60 | 61 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (839)

96%

Nic moc (22)

3%

Strašný (16)

2%

Celkový počet hlasů: 877