Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (info@stepujeme.cz) Vložil: Renata Brožová Datum: 14.09.2013

pro zájemce o časopis Klepadlo cituji informaci Studia ZIG-ZAG tap & swing, kterou má umístěnou na svém webu: Klepadlo je klubový zpravodaj tanečního studia ZIG-ZAG tap & swing, který přináší informace o akcích studia a jeho taneční skupiny, o dění na stepařské scéně doma i v zahraničí, články z historie i současnosti stepu a swingu, glosy stálých i nových přispěvatelů. Zpravodaj je zdarma pro členy studia, studenty kurzů studia a účastníky seminářů pořádaných studiem. Ostatní zájemci si ho mohou objednat na naší adrese za poplatek 100,- Kč / rok (kryje poštovné a část režijních nákladů)

Titulek: (mandau@seznam.cz) Vložil: Evule Datum: 14.09.2013

Děkuji všem...knížku Duše vašich nohou jsem si již objednala...Ráda bych chodila na hodiny stepu, ale z mého bydliště je vše buď daleko, nebo již v plném proudu...také rodina, práce a škola mi neumožňuje se vzdálit.Ráda bych však absolvovala letní kurz, kde bych si základy stepu mohla osvojit.Děkuji tímto za informace, které nám na vašich stránkách poskytujete. S pozdravem E.

Titulek: Joe Vložil: Joe Datum: 14.09.2013

Milá Renato, i já děkuju za tvé vyjádření a přeji mnoho úspěchů tomuto serveru i za přispění "kritických" návštěvníků. Jen bych ještě rád zmínil, že pro některé může být časopis "Klepadlo" nedostupným a tak by se s nějakým zpožděním mohl objevovat na těchto stránkách (nebo jiných) v elektronické podobě jako jedno z mála čtiva o stepu. Přeji hezký den!

Titulek: (info@stepujeme.cz) Vložil: Renata Brožová Datum: 14.09.2013

Milý Joe, děkuji za kritiku a beru ji spíše jako podnět ke zlepšení informovanosti čtenářů a prezentace stepu v ČR. Jak už ti odpověděl LT, tyto stránky využívá teprve od letošního roku také ČMSS pro svoje členy. Proto byla počátkem roku 2005 zavedena zcela nová rubrika - ČMSS, o které předpokládám, že se bude dále vyvíjet. Dosud uveřejňoval ČMSS výsledky svých soutěží, případně soutěží, kterých se členové ČMSS zúčastnili, v již zmiňovaném Klepadle a to včetně komentářů k výkonům soutěžících. Sama nevidím důvod neuveřejňovat ověřené výsledkové listiny soutěží či mistrovstí kromě Klepadla také zde. O náplni rubriky ČMSS rozhodují členové výboru a může to být téma na nejbližší jednání. K ostatním rubrikám: máš-li informaci, která by zajímala ostatní stepařskou veřejnost, můžeš na ni upozornit na můj email a brzy ji na těchto stránkách nalezneš. To platí pro všechny čtenáře a návštěvníky stránek. Máte-li zajímavou informaci, která se váže ke stepu, pošlete ji na info@stepujeme.cz.
6.2.2005 jsem oslovila všechny stepaře a příznivce stepu na které jsem měla kontakt s tím, že tyto stránky budou také sloužit členům ČMSS. Kromě kalendáře akcí by zde zájemci měli najít
- aktuální seznam kolektivů i jednotlivců, kteří se chtějí na těchto stránkách prezentovat
- pokud budou mít zájem uveřejnit v rubrice Kalendář akcí svoje veřejné aktivity - přehlídky, soutěže, poháry, semináře, domácí i zahraniční, mohou nám o tom zaslat zprávu. Těším se na další zprávy, podněty či kritiku nejen od Joe. Prosím ale jen takovou, která je konstuktivní a vede ke zlepšení stávajících věcí. S pozdravem Vždycky je co zlepšovat.

Renata Brožová, zpravodaj ČMSS.

Titulek: Joe Vložil: Joe Datum: 14.09.2013

zhledem k časové tísni budu reagovat jen krátce. Spousta lidí dělá spoustu věcí zadarmo a jako koníčka, to však přeci nemusí být důvodem toho, že se na stránkách neobjeví zmínka o jedné z největších a nejprestižnějších akcí loňského roku?!?! Netrpím žádným komplexem vůči studiu Zig-Zag (naopak, pravidelně pořádaná akce v Městské knihovně má svoji úroveň a to zejména díky panu Pileckému a jeho kolegům) a zároveň oceňuji informovanost těchto stránek oproti jiným a poměrně úspěšným TS, která nedokáží webové stránky aktualizovat celé dva roky a tím přispět ke zviditelnění svých členů. Neberte můj příspěvěk jako útok proti studiu Zig-Zag, jen mi chybělo zdůvodnění neoznámení výše zmíněné akce. Chápu, že na těchto stránkách se nebudou vyskytovat žádná hodnocení ani výsledky, ale možná by sekce výsledků stála za zvážení vzhledem k úspěchům českých stepařů a doméně, pod kterou působíte.

Záznamy: 296 - 300 ze 309

<< 58 | 59 | 60 | 61 | 62 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (828)

98%

Nic moc (12)

1%

Strašný (7)

1%

Celkový počet hlasů: 847