Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (info@stepujeme.cz) Vložil: Renata Brožová Datum: 14.09.2013

Není mi známo, že by v ČR někdo produkoval výukovou kazetu, v zahraničí určitě nějaké jsou, vím jen o jedné, zkuste https://www.danceclassmusic.com/.

Titulek: (Jana.Chybova@seznam.cz) Vložil: Jana Datum: 14.09.2013

Zajímalo by mě zda je možno sehnat nějakou videokazetu nebo DVD podle které by doma člověk cvičil. Děkuji

Titulek: (info@stepujeme.cz) Vložil: Renata Brožová Datum: 14.09.2013

pro zájemce o časopis Klepadlo cituji informaci Studia ZIG-ZAG tap & swing, kterou má umístěnou na svém webu: Klepadlo je klubový zpravodaj tanečního studia ZIG-ZAG tap & swing, který přináší informace o akcích studia a jeho taneční skupiny, o dění na stepařské scéně doma i v zahraničí, články z historie i současnosti stepu a swingu, glosy stálých i nových přispěvatelů. Zpravodaj je zdarma pro členy studia, studenty kurzů studia a účastníky seminářů pořádaných studiem. Ostatní zájemci si ho mohou objednat na naší adrese za poplatek 100,- Kč / rok (kryje poštovné a část režijních nákladů)

Titulek: (mandau@seznam.cz) Vložil: Evule Datum: 14.09.2013

Děkuji všem...knížku Duše vašich nohou jsem si již objednala...Ráda bych chodila na hodiny stepu, ale z mého bydliště je vše buď daleko, nebo již v plném proudu...také rodina, práce a škola mi neumožňuje se vzdálit.Ráda bych však absolvovala letní kurz, kde bych si základy stepu mohla osvojit.Děkuji tímto za informace, které nám na vašich stránkách poskytujete. S pozdravem E.

Titulek: Joe Vložil: Joe Datum: 14.09.2013

Milá Renato, i já děkuju za tvé vyjádření a přeji mnoho úspěchů tomuto serveru i za přispění "kritických" návštěvníků. Jen bych ještě rád zmínil, že pro některé může být časopis "Klepadlo" nedostupným a tak by se s nějakým zpožděním mohl objevovat na těchto stránkách (nebo jiných) v elektronické podobě jako jedno z mála čtiva o stepu. Přeji hezký den!

Záznamy: 296 - 300 ze 311

<< 58 | 59 | 60 | 61 | 62 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (831)

97%

Nic moc (14)

2%

Strašný (8)

1%

Celkový počet hlasů: 853