Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: Joe Vložil: Joe Datum: 14.09.2013

zhledem k časové tísni budu reagovat jen krátce. Spousta lidí dělá spoustu věcí zadarmo a jako koníčka, to však přeci nemusí být důvodem toho, že se na stránkách neobjeví zmínka o jedné z největších a nejprestižnějších akcí loňského roku?!?! Netrpím žádným komplexem vůči studiu Zig-Zag (naopak, pravidelně pořádaná akce v Městské knihovně má svoji úroveň a to zejména díky panu Pileckému a jeho kolegům) a zároveň oceňuji informovanost těchto stránek oproti jiným a poměrně úspěšným TS, která nedokáží webové stránky aktualizovat celé dva roky a tím přispět ke zviditelnění svých členů. Neberte můj příspěvěk jako útok proti studiu Zig-Zag, jen mi chybělo zdůvodnění neoznámení výše zmíněné akce. Chápu, že na těchto stránkách se nebudou vyskytovat žádná hodnocení ani výsledky, ale možná by sekce výsledků stála za zvážení vzhledem k úspěchům českých stepařů a doméně, pod kterou působíte.

Titulek: LT Vložil: LT Datum: 14.09.2013

Milý Joe,
právě jsi ukázal jak diskuse na těchto stránkách nemá vypadat a z jakého důvodu bude muset být moderovaná. Tvůj zbytečný útok na studio Zig-Zag, které s obsahem stránek nemá nic společného nevypovídá o Tvé nezaujatosti. Stránky o stepu jsem si začal dělat před mnoha lety na jiné webové adrese právě proto, aby byly nezávislé na potřebách různých klubů či lidí, a tvořily rozcestník pro další hledání na netu. A tato nestrannost byla důvodem, proč mě Zdeněk Pilecký (kterému Otto Kočí doménu přenechal) nechal stránky přemístit na step.cz a dál plnit informacemi. Svou práci do toho zdarma vložil i Zdeněk Ott, který je naprogramoval a dále programuje, podle toho jak se tříbí naše názory na potřebný obsah. Myslím, že bys místo impertinencí měl ocenit, že chybějící odkaz na MS jsem ten den doplnil (tedy na to budoucí - 2005). Stránky stojí několik lidí volný čas a studio Zig-Zag peníze (neboť doménu nezištně platí). Nyní se na tyto stránky přestěhoval i Českomoravský Stepařský Svaz a tak bude na jejich provoz přispívat (nejen finančně) i on.
S přátelským pozdravem
Světu zdar a Stepu zvlášť
LT

Titulek: Joe Vložil: Joe Datum: 14.09.2013

Když si odmyslím komentáře, nebudu úspěšný ani v kalendáři akcí a nenajdu ani zmínku o MS (jen doufám, že to nezpůsobila neúčást TS studia zig-zag, v opačné případě by tyto stránky měli nést jiný název domény)

Titulek: LT Vložil: LT Datum: 14.09.2013

Milý Joe,
výsledky mistrovství najdeš na stránkách IDO www.ido-online.org
Na těchto stránkách se vyhýbám zcela úmyslně komentářům proběhlých událostí. Různé články však najdeš na stránkách časopisu Klepadlo, které vydává Zdeněk Pilecký www.zig-zag.cz

Titulek: LT Vložil: LT Datum: 14.09.2013

Milá Evule,
podle knihy nezačínej se stepem. Je nutno získat základní návyky a to ti musí někdo ukázat. Později se možná podle knih a nebo lépe videokazet můžeš dále rozvíjet resp. získávat inspiraci.

Záznamy: 301 - 305 ze 310

<< 58 | 59 | 60 | 61 | 62 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (829)

98%

Nic moc (13)

2%

Strašný (8)

1%

Celkový počet hlasů: 850