Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: LT Vložil: LT Datum: 14.09.2013

Milá Evule,
podle knihy nezačínej se stepem. Je nutno získat základní návyky a to ti musí někdo ukázat. Později se možná podle knih a nebo lépe videokazet můžeš dále rozvíjet resp. získávat inspiraci.

Titulek: Joe Vložil: Joe Datum: 14.09.2013

Dobrý den, jsem rád, že existují nějaké skutečně aktuální stránky věnované stepu. Jen mě nemile překvapuje, že jsem zde nenašel ani zmínku o prosincovém MS, Riesa 2004 zvláště poté, co na něm dosáhla Česká republika několika významných úspěchů :-(

Titulek: (e.rodlingova@scientia.cz) Vložil: Eva Datum: 14.09.2013

Milá jmenovkyně,
doporučuji "stepařskou kuchařku" – Duše vašich nohou autorky A.Gray v překladu Z.Pileckého. Myslím, že je to přesně to, po čem pátráte.
(K dostání také na www.scientia.cz)
Zdravím ER

Titulek: (mandau@seznam.cz) Vložil: Evule Datum: 14.09.2013

Zdravím všechny, kteří mají rádi step. Já bych se ho ráda naučila, ale kurzy jsou v plném proudu, a tak sháním ňáký materiál, podle kterého bych se alespoň zatím mohla něco málo naučit...Pokud víte a byli byste tak hodní mi poradit...děkuju...Přeju krásné dny a krásné hodiny při stepu...Evule

Titulek: LT Vložil: LT Datum: 14.09.2013

Tato diskuse nebude, alespoň zpočátku moderovaná. Pokud se však zvrhne, budu muset (nerad) zasáhnout. Doufám, že se touto novinkou stránky STEP.CZ stanou užitečnější.

Tak ať Vám to klapne

Záznamy: 306 - 310 ze 311

<< 59 | 60 | 61 | 62 | 63 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (831)

97%

Nic moc (14)

2%

Strašný (8)

1%

Celkový počet hlasů: 853