Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: Re: Rada Vložil: Naty Datum: 09.01.2018

Mrkni na web www.fourtaps.cz

Titulek: Zamyšlení Vložil: Jaroslava Datum: 02.06.2016

Souhlasím s paní Klárou,že takový nátlak na děti je velmi silný ,když mají podat dobrý výkon a celý den čekají na svoje vystoupení od ranních hodin do večerních časů ,je pro děti velmi náročné.
Sama jsem jen čekala na vystoupení dětí a měla jsem toho večer dost,natož ty děti co tam mají celý den dělat,když mají nástup ráno v 6 hod a vystupují až večer.
Něco by se s tím mělo dělat.
děkuji za pochopení
Jaroslava

Titulek: zamyšlení Vložil: Klára Datum: 29.05.2016

Dobrý den,letos jsme se s dcerou zúčastnily Mistrovství ČR ve stepu,které se konalo v Praze v Průmyslovém paláci na Výstavišti.Celá akce je neskutečně náročná nejen pro děti samotné,ale i pro jejich doprovod/dozor-rodiče.Není totiž normální,aby děti musely být ráno v 6.30 před halou,kde mají 5 minut na prošlápnutí parketu,potom přijdou na řadu až ve 22.10 a konec celé monstr akce je v 00.30!!!!!!!!!!!!!Apeluji na organizátory,aby si uvědomili ,že se jedná o děti a že si jistě přijdou na ne malé peníze i v případě,že akci rozloží do více dnů,obzvláště pro mimopražské by tento vstřícný krok byl na místě. Uvítám více podobných příspěvků,určitě nejsem jediná matka,která to takto vnímá.
29.5.2016

Titulek: Re: zamyšlení Vložil: Mirek Spáčil Datum: 07.06.2016

Dobrý den, podobná situace nabitého soutěžního programu se opakuje rok od roku. Letošní MČR jsem nebyl přítomen, ale již několik let se hovoří, že se s tím "něco" bude dělat a jak vidím situace přetrvává. Zatíženi jsou organizátoři, přetížení porotci a soutěžící unaveni z nekonečného čekání na svůj výstup. Je to tak správné? Je ještě soutěž pro soutěžící?

Titulek: cena Vložil: rin Datum: 10.05.2016

chtěla bych se zeptat: Kolik stojí takový kurz stepování pro dítě kolem 13 let, aby se to naučilo.

Záznamy: 6 - 10 ze 309

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (825)

98%

Nic moc (9)

1%

Strašný (4)

0%

Celkový počet hlasů: 838