Mistrovství světa ve stepu - IDO World Championship Tap Dance 2014
V německé Riese se letos již tradičně pořádalo Mistrovství světa ve stepu ve dnech 2.-6.12.2014. Česká reprezentace vyrazila v počtu 301 stepařů ze 7 tanečních škol: TŠ Andrea Praha, TŠ R+P Brno, No Feet Brno, Puls Opava, DDM Horní Počernice, TDC Avalanche a Four Taps Praha. Česká republika získala cekem 11 medailí - 2 zlaté, 4 stříbrné a 5 bronzových. Všem stepařům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci!
Výsledky států v počtu medailí:
výsledky reflektují uzavřená finále kategorií children, juniors, adults a adults II.
Výsledky české reprezentace:
Children (do 11 let)
Sóla Muži 18 účastníků |
15.místo: Jamie Ayele 17. místo: Bezoušek Petr |
NO FEET Brno TS R+P Brno |
Sóla Ženy 24 účastníků |
5.místo: Emily Laura Hassmannová 8.místo: Zapletalová Alžběta 19.místo: Andrea Alačková |
TS ANDREA Praha NO FEET Brno TS R+P Brno |
Dua 16 účastníků |
2.místo: Alačková Andrea - Kukulová Eva 4.místo: Anežka Pastorová / Matyáš Poštulka 11.místo: Adéla Jelínkova / Eliška Netolická |
TS R+P Brno TS ANDREA Praha |
Malé skupiny 15 účastníků |
2.místo: Welcome 4.místo: Alice in Wonderland 13.místo: Cats |
TS R+P Brno TS ANDREA Praha TS R+P Brno |
Formace 11 účastníků |
3.místo: The pastels 7.místo: Království žabiček 11.místo: The Caribbean |
TS ANDREA Praha TS R+P Brno DDM Horní Počernice |
Trio 15 účastníků |
3.místo: Children of Jungle | TS R+P Brno |
Juniors (12-16 let)
Sóla Muži 22 účastníků |
1.místo: Košir Tobiáš 2.místo: Adam Vojtovič 6.místo: Dominik Brychta |
TS R+P Brno TS ANDREA Praha NO FEET Brno |
Sóla Ženy 32 účastníků |
14.místo: Jana Kukulová 21.místo: Loubalová Alice 28.místo: Karolína Skotnicová |
TS R+P Brno TS R+P Brno TS R+P Brno |
Dua 21 účastníků |
5.místo: Košir Tobiáš - Kukulová Eva 10.místo: Matej Oklestek / Jan Havlicek 17.místo: Anna Hriadelova / Ondrej Tichy |
TS R+P Brno TS R+P Brno TS R+P Brno |
Malé skupiny 23 účastníků |
2.místo: If I only knew 16.místo: Chimmney Sweepers 19.místo: Bubamara |
TS R+P Brno TS R+P Brno NO FEET Brno |
Formace 16 účastníků |
3.místo: The Showtime 10.místo: In The Restaurant 13.místo: Surf´s up |
TS R+P Brno TS ANDREA Praha NO FEET Brno |
Trio 20 účastníků |
9.místo: Let´s have fun 17.místo: Rugget Beauty 18.místo: Four by Four |
TŠ R+P Brno TŠ R+P Brno NO FEET Brno |
Adults (16-31 let)
Sóla Muži 22 účastníků |
14.místo: Karel Bartoš 17.místo: Chytra Marek |
TDC AVALANCHE Hradec Králové TS ANDREA Praha |
Sóla Ženy 32 účastníků |
25.místo: Pichlová Bára | TS NO FEET Brno |
Dua 29 účastníků |
9.místo: Kůrová Nikola - Tejnilová Eva 20.místo: Barbora Kobzová, Marek Chytra 24.místo: Marietta Novotná, Dominika Loubalová |
TS R+P Brno TS ANDREA Praha |
Malé skupiny 22 účastníků |
6.místo: Everebody Wants To Rule The World 11.místo: Popeye - The Sailors 12.místo: Put The Gun Down |
TS R+P Brno TS ANDREA Praha TS NO FEET Brno |
Formace 16 účastníků |
4.místo: The Winter 7.místo: Play The Game 13.místo: Puzzle |
TS ANDREA Praha TS ANDREA Praha TS NO FEET Brno |
Trio 19 účastníků |
8.místo: ABA 10.místo: Wings 17.místo: Burlesque |
TS NO FEET TS NO FEET TS ANDREA |
Adults II. (31 let výše)
Malé skupiny 11 účastníků |
1.místo: Obraz 3.místo: Sobi 8.místo: Move Together 9.místo: Rock´n Roll Age |
TS NO FEET Brno FOUR TAPS Praha PULS Opava TDC AVALANCHE Hradec Králové |
Formace 9 účastníků |
3.místo: Czech´s got talent! 4.místo: Top Hat 7.místo: In The Summertime |
TS ANDREA Praha FOUR TAPS Praha TS R+P Brno |
Produkce (bez omezení věku)
Produkce formace 5 účastníků |
4.místo: Titanic 5.místo: Zamilovaná zahrada |
TS ANDREA Praha TS PULS SVČ Opava |
Fotogalerie: Judges eye´s - foto Zdeněk Pilecký
Tato fotogalerie je prázdná.
IDO World Championship Tap Dance 2014
Tato fotogalerie je prázdná.