Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: Aneta (atentka@seznam.cz) Vložil: Aneta (atentka@seznam.cz) Datum: 20.09.2013

Dobrý den,
nevíte jak je to se stepem va Varech? Pro začátečníky, dospělé

Titulek: Míša Fridrichová (fridrmic@email.cz) Vložil: Míša Fridrichová (fridrmic@email.cz) Datum: 20.09.2013

Dobrý den, prodám černé dámské stepařské polobotky Grishko - velikost 38, používané cca 1 rok, v dobrém stavu, za 1000,- (nebo dohodou). Původní cena 2.800,-. V případě zájmu ráda zašlu fotografie. Osobní odběr v Praze nebo Olomouci, abyste si je mohli zkusit a prohlédnout. K botám daruji nebo prodám za symbolickou cenu knihu Duše vašich nohou - průvodce stepařskou technikou pro tanečníky a učitele. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na email.

Titulek: Re: Míša Fridrichová (fridrmic@email.cz) Vložil: Marika Datum: 08.10.2013

Dobrý den, jsou ještě boty volné? Děkuji za odpověď.

Titulek: Pavel Strouhal (buhtance@seznam.cz) Vložil: Pavel Strouhal (buhtance@seznam.cz) Datum: 20.09.2013

Dobrý den,
dovolte mi pozvat Vás a členy Vašeho tanečního studia na PRAGUE CITY TAP FESTIVAL 2013, druhý ročník festivalu stepu, body percussion a dalších přidružených stylů tance a hudby.

Festival je společnou myšlenkou mojí a Jasona Samuelse Smithe, který je v současnosti považován za jednoho z nejlepších stepařů světa a je zakladatelem a ředitelem Los Angeles Tap Festival.

Mezi letošní lektory se po boku Jasona Samuelse Smithe, Michelle Dorrance a Chloe Arnold zařadí i staronové tváře – Avalon Rathgeb ( UK ) Carli Jefferson, Václav Muška, Kateřina Marie Fialová - několikanásobná mistryně světa ve stepu, a beat boxerský šampion, TinyBeat.

Vedle pětidenního workshopu ve zbrusu novém tanečním centru STAGE na Vinohradech ( www.stagepraha.cz ) se můžete těšit i na večerní párty, Jam Session, diskusi s lektory, Prague City Tap Cutting Contest ( Battle ), jehož vítězové v jednotlivých kategoriích získávají stipendium na další ročník, nebo závěrečný Koncert spojený s showcasem, kde můžete předvést své umění.

Festival se uskuteční ve dnech 12. – 17. srpna 2013. Pro mimopražské účastníky jsou domluveny slevy v několika hostelech / hotelech v okolí.

Přímo ve studiu bude možnost nadstandardního a přitom levného občerstvení formou sushi, těstovin, salátů a nealkoholických nápojů.

Letos oproti loňsku nabízíme i specielní lekce pro děti a úplné začátečníky!

Lekce Beat Boxu pro úplné začátečníky!

Nabízíme možnost platby i pomocí systému PayPal!

Nabízíme skupinové slevy!
Pro žádost o skupinovou slevu nejprve piště na: buhtance@seznam.cz

VÍCE INFORMACÍ NA: www.tapfestival.cz

Pojďme společně na pár dní proměnit Prahu ve světovou metropoli stepu !

S jakýmikoliv dotazy mě neváhejte kontaktovat.

S úctou,
Pavel Strouhal

Titulek: Pavel Kukula (pavelkukula@seznam.cz) Vložil: Pavel Kukula (pavelkukula@seznam.cz) Datum: 20.09.2013

Dobrý den,
s určitým časovým odstupem musím konstatovat, že na letošním MČR převážně vítězil - s výjimkou několika málo čísel - jednoduchý styl, vybavený pouze základními stepovými kroky. Mnohá stepová čísla jsou rok co rok stejná a myslím, že to rozhodně není příliš pozitivní pro vývoj stepu. Mrzí mě to, ale to vše jsou pouze mé pocity.
Co však považuji za zásadní a prokazatelný nedostatek letošního MČR, je mizerné ozvučení celé této akce. Ve vyšších patrech nebylo slyšet hudbu ani step, což pokazilo zážitek nám divákům. Problematické však je, že hudební podklad často neslyšeli ani soutěžící. Zvukař neustálým regulováním hlasitosti v průběhu skladby mnohým stepařům výrazně ztížil soutěžní vystoupení.
Tímto svým vyjádřením ovšem nechci upírat zásluhy za uspořádání tohoto mistrovství, nelze než souhlasit s názorem, že organizace akce takového rozsahu je velmi náročná.
Na okraj bych rád podotkl, že nevnímám nějakou nevraživost mezi soutěžícími.
Komunikují spolu přes sociální sítě, na soutěži se spolu družně baví a vzájemně se těší na férovou konfrontaci svého stepařského umění.
Pavel Kukula

Záznamy: 21 - 25 ze 309

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (825)

98%

Nic moc (9)

1%

Strašný (4)

0%

Celkový počet hlasů: 838