Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (evsva@email.cz) Vložil: Evzen Datum: 15.09.2013

Ahoj vsichni.

tak trosku se omlouvam, ze zatezuju tohle forum, da se rici nasi debatou s TS Andrea Praha, ale bohuzel nemam jiny prostredek jak reagovat na clanek ze zpravodaje Klepadlo, kde me predstavitelka TS Andrea cituje (omlouvam se ze neznam jmeno, ale cetl jsem to pred tydnem a zapomnel jsem).

Prvne bych chtel upozornit na to ze nejsem stepar, jak si dana osoba mysli, ale v prostredi stepu se pohybuji jiz pomerne dlouhou dobu a tudiz vim co nabizi nase a svetova steparska scena. Ano muzeme rici, ze je to markantni rozdil a pojeti zahranicniho stepu je ponekud jinde nez pojeti stepu Ceskeho.
S tim s vami zcela souhlasim, nicmene to, ze se pri stepu ma dokonce i tancovat(kdo by to rek) vi nektere skupiny uz par let. Bohuzel nase poroty vzdy hodnoti spise to, kdo usilovneji mlati do podlahy(receno usty laika).

Pokud bych mel opet reagovat na vase stejne cislo a vas komentar ve zpravodaji, ze pilujete cislo nove a ze neni lehke vymyslet nove cislo...
V tanecnim se prostredi se pohybuji uz vice nez 10 let a tudiz presne vim co obnasi mit nove cislo. Ale nikdo mi nenamluvi, ze se kvalitni cislo neda udelat za 5 mesicu (ted presne nevim, ale to je myslim presne cas od MS do MR) nemluve o tom, ze na MR TS jako vy nebo Brno ma vstupenku na MS zajistenou povetsinou jen jmenem a tudiz pak mate dalsich dlouhych 5 mesicu na dopracovani a dopilovani. No a pokud mluvime o choreografii pro 16 nebo 24 lidi, ruku na srdce, ale to zas takovy rozdil neni, nemyslim poctem, ale proste jednotlive utvary maji akorat vice lidi nebo je jich vice mensich.

Jako priklad schopnosti vymyslet nova cisla vam muzu dat TS Magic free group, Beat up Brno a dalsi je to sice z jineho soudku, ale tyhle skupiny vyhravaji mistrovstvi Evropy i Sveta a to kazdy rok s novym a musim rici ze velice kvalitnim cislem.

No uz toho necham trochu jsem se nechal unest. No kazdopadne jsem zvedav s cim tedy prijedete, doufam ze mi to i tento rok do Opavy vyjde a budu mile prekvapen. Bylo by urcite hezke kdyby se alespon jednou umistil cesky tym ve finale MS lepe nez na sestem miste.

Berte tento prispevek prosim castecne jako muj nahled na step u nas a take jako reakci na zminovany clanek, ve kterem jsem byl citovan.

Mejte se pekne a pekne stepujte at neni v Opave nuda.

Titulek: (petr.hejna@quick.cz) Vložil: Hejnovi Datum: 15.09.2013

Chceme vyrazit na pohárovou soutěž do Blanska. Zatím je všude ticho po pěšině, jenom Radek Balaš s námi krátce hovořil. V kalendáři akcí jsou 2 termíny ( 29. 4. a 13. 5. ). A my musíme objednat autobus na konkrétní datum. A nebo se konají 2 soutěže ? Na kterou máme jet ?
Může nám někdo dát konkrétní informace ? Co možná nejdříve, díky.

Titulek: (ruzkova@seznam.cz) Vložil: Lenka Datum: 15.09.2013

Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějaké škole stepu v Jihlavě a nebo zda
je klub Hotch Potch přístupný veřejnosti( pokud by to bylo možné nějaký kontakt na tento klub).
Dík moc :)
Lenka

Titulek: (crock14@volny.cz) Vložil: Milada Mikulenková Datum: 15.09.2013

Nabízíme volnou kapacitu tanečního studia v Praze 5 - Smíchov. Taneční studio vhodné i pro stepaře (parketová podlaha, velkoplošná zrcadla). Taneční studio XIV., Zborovská 22, Praha 5. Informace na www.crock14.cz a tel. 606 275708

Titulek: (milson.saidl@seznam.cz) Vložil: Milson Datum: 15.09.2013

Přehled stepařské terminologie je přehledně setříděn v knize, která vyšla v roce 2003 v nakladatelství Scientia s názvem "Duše vašich nohou".
Více se o této knize dozvíte na: https://www.zig-zag.cz/archiv/duse_nohou/duse_nohou.htm

Záznamy: 246 - 250 ze 318

<< 48 | 49 | 50 | 51 | 52 >>

Přidat nový příspěvek



Bazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (869)

90%

Nic moc (52)

5%

Strašný (43)

4%

Celkový počet hlasů: 964