Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (siska202@pobox.sk) Vložil: lubos Datum: 14.09.2013

dobry den

chcel by som sa opitat ci neviete o nejakom profesionalnom divedle ktore vyucuje step ja mam vystudovane tanecne konzervatorium v bratislave

Titulek: (info@stepujeme.cz) Vložil: Renata Brožová Datum: 14.09.2013

Vážení stepaři a příznicvi stepu. Dovoluji si Vás informaovat o existenci Mezinárodní stepařské asociace - International Tap Association.

Nyní probíhá akce, kdy můžete záskat jeden časopis zdarma a dále 10% slevu z členského poplatku zájemcům, kteří podají přihlášku do 5. června 2005. Příspěvek činí po slevě 40$. Více informací Vám podá - studio@zig-zag.cz

Staňte se členy Mezinárodní stepařské asociace a rozšiřte řady umělců, učitelů, studentů, hudebních a divadelních kritiků, historiků a stepařských fanoušků všech věkových skupin a profesí…
Členství zahrnuje předplatné časopisu On Tap, který Vám na 64 stranách přináší rozhovory s nejlepšími stepaři, původní články o současnosti i historii stepu, články o stepu převzaté z jiných časopisů, novin a knih, praktické návody, rady, jak pečovat o své zdraví a předcházet úrazům, uzávěrky žádostí o granty a nabídek pobytů, kalendář nejdůležitějších stepařských událostí z celého světa a reportáže o jejich průběhu a další stepařské informace.

Databáze Mezinárodní stepařské asociace Vám pomůže kontaktovat ostatní stepaře a najít kontakty, které Vám pomohou na cestách.
Naše kancelář členům asociace pomáhá vyhledat informace o tanečních konkurzech, přihláškách ke grantům a nabídkách pobytů.
Mezinárodní stepařská asociace spolupracuje s NCCC (Network of Cultural Centers of Color) na speciálních nabídkách pobytů pro stepaře a s WESTAF – registrem výkonných umělců, který poskytuje slevu členům asociace.
Mezinárodní stepařská asociace spravuje webové stránky www.tapdance.org, kde najdete aktualizovaný kalendář stepařských akcí, odkazy na ostatní stránky, zaměřené na step a mnoho dalších informací.
Seznam e- mailových adres asociace je poskytován se slevou členům asociace, kteří tak mohou informovat o svých akcích.
Mezinárodní stepařská asociace lobuje ve prospěch stepu, stepařských komunit a jejich potřeb prostřednictvím zveřejňování informací o stepu a stepařích v médiích a jejich poskytování nadacím, producentům, konferenciérům, spisovatelům, historikům, organizacím a ostatním po celém světě.
International Tap Association – Mezinárodní stepařská asociace je jedinou stepařskou organizací se zastoupením po celém světě!
Historie – ITA byla založena v roce 1987 pod záštitou Coloredo Dance Festivalu, jejím čestným předsedou se stal Charles „Honi“ Coles, čestným presidentem Gregory Hines. V roce 2001 se asociace stala nezávislou neziskovou organizací.
Členství – v současnosti má ITA kolem 850 členů ve 46 státech ve 28 zemích.
Činnost – ITA dokumentuje stepařské aktivity od roku 1988.

Cíle ITA:
Představovat step jako svébytnou uměleckou formu.
Podporovat vznik nových příležitostí pro prezentaci stepu.
Zachovávat prameny o historii stepu archivací dokumentů a podporou výzkumu.
Zavést mechanizmy podpory a vzájemné komunikace v oblasti stepu.
Spojit stepaře a stepařské nadšence z celého světa.

Členský poplatek na jeden rok činí po slevě 40$.
Platit je možné poukázkou International Money Order na adresu:
ITA, POBox 356, Boulder, CO 80306, USA

Titulek: (info@pension-guenther.de) Vložil: Jochen Günther Datum: 14.09.2013

Hallo Pan zetka,
ich bin mir sicher, daß es in Brno nur einen Steptänzer mit Namen Roman Zetka gibt.
Deashalb muß ich mich doch gleich einmal auf dieser Seite verewigen.
Ich hoffe, es geht Ihnen gut -in sportlicher, beruflicher und persönlicher Hinsicht.
Wir hatten ja schon gelegendlich Gäste, die an den Internationalen Meisterschaften in Riesa teilgenommen haben - aber Gäste aus Brno hatten wir noch nicht.
Sicher sind Sie in den Hotels der Stadt Riesa untergekommen.
Eigendlich war ich in einer kleinen Zwangssituation, weil ich der tschechischen Sprache nicht mächtig bin und da fiel mir ganz spontan nur ein Name ein, der mir vielleicht helfen könnte - Pan Zetka.
Also kurz mal gegoogelt uns siehe an erster Stelle der möglichen Auswahll standen Sie.
Wenn Sie also so freundlich wären mir helfen zu wollen, dann atworten Sie doch bitte auf diese Nachricht.
Ich würde mich freuen, wieder von Ihnen zu hören.
mit freundlichen Grüßen
Jochen Günther

Titulek: Joe Vložil: Joe Datum: 14.09.2013

Milsone, děkuji ti za radu a předem se omlouvám za tento příspěvek. Dostalo se mi do rukou poslední číslo výtisku a to, co tam ......... pardon ......... musím to napsat "vyzvracela" paní Voldánová, mě rozpálilo skutečně neskutěčně. Už jsem si skoro zvykl, že právě ona dává nejhorší známky českým stepařům ze všech rozhodčích a že potom malému dítěti jen těžko vysvětlíš nevysvětlitelné, ale to, co předvedla ve svém článku je k nevíře. Musím na sebe přiznat, že jsem nedokázal článek dočíst dokonce. Poté, co jsem si přečetl něco o slabé kvalitě v ženských sólech (nevím přesně, ale tuším 34 soutěžících - USA, Kanada, Švýcarsko, domací Německo, atd.), jsem došel k závěru, že jsme zřejmě byli každý na jiné soutěži. Nemá cenu se o tom rozepisovat, co člověk, to názor, ale asi už patří k české tradici snižovat naše úspěchy slovy "nízká kvalita", "nekompletní sestava", atd.. Chtěl jsem ještě něco napsat o závěrech a způsobu rozhodování paní Voldánové, ale vzhledem k tomu, že nevím, co jí k těmto pohnutkům vede, raději se zdržím komentáře. Třeba je jí příjemné, když na ní hlouček českých příznivců vulgárně pokřikuje při každém bodování českých stepařů nebo se chce jen někomu zalíbit a nebo tomu nikdo nerozumíme a ostatní rozhodčí mají o českých stepařích jiné mínění.

Titulek: (milson@zig-zag.cz) Vložil: milson Datum: 14.09.2013

Ahoj Joe a všichni ti, kteří by si rádi přečetli něco o stepu.
Na stránce https://www.zig-zag.cz/tap_klepadlo.htm je seznam výtisků magazínu On Tap (v angličtině) a časopisu Klepadlo, do kterých je možno bezplatně nahlédnou případně si je i zapůjčit.

Záznamy: 286 - 290 ze 311

<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (831)

97%

Nic moc (14)

2%

Strašný (8)

1%

Celkový počet hlasů: 853