Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (info@pension-guenther.de) Vložil: Jochen Günther Datum: 14.09.2013

Hallo Pan zetka,
ich bin mir sicher, daß es in Brno nur einen Steptänzer mit Namen Roman Zetka gibt.
Deashalb muß ich mich doch gleich einmal auf dieser Seite verewigen.
Ich hoffe, es geht Ihnen gut -in sportlicher, beruflicher und persönlicher Hinsicht.
Wir hatten ja schon gelegendlich Gäste, die an den Internationalen Meisterschaften in Riesa teilgenommen haben - aber Gäste aus Brno hatten wir noch nicht.
Sicher sind Sie in den Hotels der Stadt Riesa untergekommen.
Eigendlich war ich in einer kleinen Zwangssituation, weil ich der tschechischen Sprache nicht mächtig bin und da fiel mir ganz spontan nur ein Name ein, der mir vielleicht helfen könnte - Pan Zetka.
Also kurz mal gegoogelt uns siehe an erster Stelle der möglichen Auswahll standen Sie.
Wenn Sie also so freundlich wären mir helfen zu wollen, dann atworten Sie doch bitte auf diese Nachricht.
Ich würde mich freuen, wieder von Ihnen zu hören.
mit freundlichen Grüßen
Jochen Günther

Titulek: Joe Vložil: Joe Datum: 14.09.2013

Milsone, děkuji ti za radu a předem se omlouvám za tento příspěvek. Dostalo se mi do rukou poslední číslo výtisku a to, co tam ......... pardon ......... musím to napsat "vyzvracela" paní Voldánová, mě rozpálilo skutečně neskutěčně. Už jsem si skoro zvykl, že právě ona dává nejhorší známky českým stepařům ze všech rozhodčích a že potom malému dítěti jen těžko vysvětlíš nevysvětlitelné, ale to, co předvedla ve svém článku je k nevíře. Musím na sebe přiznat, že jsem nedokázal článek dočíst dokonce. Poté, co jsem si přečetl něco o slabé kvalitě v ženských sólech (nevím přesně, ale tuším 34 soutěžících - USA, Kanada, Švýcarsko, domací Německo, atd.), jsem došel k závěru, že jsme zřejmě byli každý na jiné soutěži. Nemá cenu se o tom rozepisovat, co člověk, to názor, ale asi už patří k české tradici snižovat naše úspěchy slovy "nízká kvalita", "nekompletní sestava", atd.. Chtěl jsem ještě něco napsat o závěrech a způsobu rozhodování paní Voldánové, ale vzhledem k tomu, že nevím, co jí k těmto pohnutkům vede, raději se zdržím komentáře. Třeba je jí příjemné, když na ní hlouček českých příznivců vulgárně pokřikuje při každém bodování českých stepařů nebo se chce jen někomu zalíbit a nebo tomu nikdo nerozumíme a ostatní rozhodčí mají o českých stepařích jiné mínění.

Titulek: (milson@zig-zag.cz) Vložil: milson Datum: 14.09.2013

Ahoj Joe a všichni ti, kteří by si rádi přečetli něco o stepu.
Na stránce https://www.zig-zag.cz/tap_klepadlo.htm je seznam výtisků magazínu On Tap (v angličtině) a časopisu Klepadlo, do kterých je možno bezplatně nahlédnou případně si je i zapůjčit.

Titulek: (milson@zig-zag.cz) Vložil: milson Datum: 14.09.2013

Ahoj Jano, step bude parkety vzdycky trochu nicit. To se neda nic delat. Dulezite je aby ze stepek nekoukaly sroubky a plechy nemely ostre hrany, tim se da zamezit hlubsim ryham v parketach.
Jako podlozku lze pouzit lino, ale udery jsou pak tlumene. Znam vyrobce, ktery dela profesionalni povrchy pro tanecni saly a prodava i povchy pro step. Jestli mate zajem napiste mi, predam vam kontakt.

Titulek: LT Vložil: LT Datum: 14.09.2013

Milá Jano (zelena),

promiň, ale moc Tě nepotěším. Jako podložky lze bez problémů použít např. poměrně levné dřevotřískové desky. Mám to vyzkoušené, ale problém spočívá ve spojích. Pokud je pouze pokládáš a po hodině uklízíš, tak nebudou přesně spasované a nejen, že se o ten spoj zakopává, ale především si o něj jednoduše utrhneš plech a to je příliš drahá legrace (v případě značkové obuvi). Možná by to nevadilo u začátečníků, ale pokud se již trochu pohybuješ po parketu, tak Ti rozměr 2 x 1 m (se kterým se dá ještě jakž takž manipulovat) nebude stačit a budeš chodit přes inkriminované spoje.

LT

Záznamy: 286 - 290 ze 309

<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60 >>

Přidat nový příspěvekBazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (828)

98%

Nic moc (12)

1%

Strašný (7)

1%

Celkový počet hlasů: 847