Chcete-li nabídnout či sháníte-li použité stepky - využijte sekci bazar stepařských bot
Vaši akci, seminář či jinou stepařskou akci rádi publikujeme v kalendáři akcí.

Diskuze

Titulek: (j.vrtelova@centrum.cz) Vložil: Jana Datum: 14.09.2013

Samozrejme i me formace tymu Andrea Praha nepotesila. Je mi opravdu lito, ze v Praze nemaji dost inspirace a fantazie na to, aby vymysleli novou formaci. Bohuzel me udivuje, ze maji tu odvahu toto udelat a popravde, na svete to bude pekna ostuda pokud predvedou to same.

Titulek: (skaspi@email.cz) Vložil: Klára Datum: 14.09.2013

Zdravím všechny příznivce stepu,
Po delší době jsem nahlédla na stránky stepu a zjišťuji, že i já mám co dodat. Ono dlouhodobé mlčení není v pořádku. I já, jakožto stepař, jsem se zúčastnila MČR ve stepu. Proběhlo klasicky, organizačně zvládnuté. Spousta věcí, která mi přišla vždycky vtipná, již ale vtipnými přestávají být. To, že již několik let soutěž uvádí dáma (sice s milým projevem), která opravdu nezvládá anglické názvy stepařských čísel, to, že učastníci, kteří skončí na medailových místech za odměnu dostanou "parádní koláč" a "parádní diplom" apod.

Pokud se nemílím, tak tato titulární soutěž je nominační, čili soutěžící musí být členové ČMTO a opravdu za NEMALÉ roční příspěvky této organizaci si medailový soutěžící zaslouží více než koláčky z domácí dílny... A soutěžní řád ČMTO říká, že na mistrovských soutěží je povinností pro 1 -3 místo zajistit diplom a medaily..(poháry nejsou povinny). Nýbrž medaily jsem na republikové soutěží neviděla již několik let..

Já samozřejmě chápu, že jednoduché tuto soutěž zorganizovat, vše zajistit a obstarat není jednoduché, ale neustále nelze poslouchat, že každý kdo chce, má možnost toto zajistit a soutěž se může konat....

A ještě jedna malá reakce... Ona na soutěži s nominací na mistrovství světa by se opravdu mělo přihlížet i na to, že vítězové budou opravdu reprezentovat republiku a že konkurence není zrovna zanedbatelná. Ony sympatie nejsou vše.......

Titulek: (holler-boy@seznam.cz) Vložil: Martin Janák Datum: 14.09.2013

Děkuji za objasnění problému Dvorany slávy. Už je mi to jasné. Ale co kdyby se počítal i dlouholetý přínos, nebo tak něco? Znám lidi, kteří byli s letošním M ČR již 10x na medailové pozici ( ikdyž žádnou medaili neobdrželi, ale o tom zas až příště...) na republikové soutěži a na světě 7x, z toho 2x ve finále...

Ještě podotýkám, že s Evženem plně souhlasím. Ono se těžko lákají diváci z široké veřejnosti na čísla, která by byla každý rok stejná, bylo by tedy i stejné pořadí a všechny by nás to moc bavilo. A to bychom byli ale překvapeni, kdyby číslo, které loni skončilo první bylo letos zase první, že..?

Titulek: (evsva@email.cz) Vložil: Evzen Datum: 14.09.2013

Tak jsem byl letos opet na MS v Opave, cela soutez musim rict probihala hladce a rychle oproti minulym rocnikum. V cem se vsak opet nezklamal byli porotci.

Absolutne nechapu hodnoceni pana Radka Balaze jak muze dat na treti misto formaci, ktera hluboce zaostavala za ostatnimi vcykony. Samozrejme vykon to byl sympaticky vzhledem k vekovemu slozeni teto formace, vsechna cest. Ale dle meho nazoru pokud se ma jednat o mistrovstvi CR s nejakou urovni nemuze se tohle stavat, to si pak hodnoceni muzeme bez zavislosti na vykonu tahat z klobouku jako los.

Druha vec, ktere nerozumim je proc Andrea Praha jezdi s dvouletou periodou se stejnym cislem. Prijde mi to nefer vuci ostatnim formacim a skupinam, ktere jsou schopny mit na kazdou soutez novou formaci.
Jina stranka teto veci, je ze bohuzel ani porotci neprihlednou k opakovani stejne formace navic se stejnymi kostymi. S cim chce Andrea reprezentovat na svete? Se stejnou formaci? To se asi vsichni podivi.

Doufam, ze za rok neprijedu zase na MS, podivam se na zkousky reknu: je vsichni stepuji to co loni, neni o co stat otocim se na pate jedu domu.

Domnivam se, ze hodnoceni mistrovstvi CR by se melo otrast v zakladech a mala zmena pravidel by taky neskodila.

Titulek: (jirkadomu@quick.cz) Vložil: Jirka Datum: 14.09.2013

Víte někdo o nějaké stepařské škole nebo kurzech pro děti v Plzni a okolí? Díky předem za tip.
Jirka.

Záznamy: 286 - 290 ze 318

<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60 >>

Přidat nový příspěvek



Bazar stepařských bot

Zde můžete bezplatně vystavit své použité stepařské boty pro bazarový prodej.

 

Pravidla internetové diskuzní etikety na tomto fóru
 
Diskuze by měla mít smysl a být přínosem, aby se v ní cítili dobře všichni, kteří se umí vyjadřovat slušně a věcně. Nikdy nepište nic, co byste nedokázali druhému říci do očí. Nejdříve přemýšlejte, pak se projevte. Mějte ohled na ostatní. Pište o tom, čemu rozumíte a tak, aby to dávalo smysl. Znáte-li odpověď na kladené otázky, pak ji poskytněte.Mějte svou vášeň pro diskuzi pod kontrolou. Respektujte právo na soukromí druhého. Je věcí každého, zda vystupuje pod svým jménem, nickem, monogramem nebo zcela anonymně. Promíjejte chyby ostatním.

Anketa

Jak se vám líbí nový Step.cz?

Výborný (869)

90%

Nic moc (52)

5%

Strašný (43)

4%

Celkový počet hlasů: 964